11
22
33

Arcadia

Arcadia

Arcadia Yachts. Розкіш та гармонія з природою

Молода амбітна італійська верфь Arcadia буквально увірвалась на ринок суперяхт та стала одним з його активних гравців. Свою першу яхту - Arcadia А 85 - верфь побудувала у 2009 році і вона зробила справжній фурор на міжнародній яхтенній виставці Boat Dusseldorf. Здавалось, чим ще можна здивувати вибагливих покупців, звикшим до розкоші дорогих яхт, обладнаних по останньому слову техніки?

Оснавна ідея верфі - це гармонічна взаємодія людини з природою, споглядання і вміння насолоджуватись моментом в максимально комфортних і вишуканих умовах.  Arcadia запропонувала революційну концепцію життя на яхті – життя без бар`єрів з навколишнім середовищем, втілене в сміливих технічних рішеннях. Яхти Arcadia відрізняються воістину космічним дизайном. Сміливі конструкторські рішення верфі не лише викликали заздрість конкурентів, але й визначили напрямок розвитку галузі на найближчі роки.

Яхта Arcadia - це шикарна вілла на воді. Величезні панормані вікна Up&Down і трансформуючі тераси створюють відчуття відсутності бар`єрів між людьми та красою природи

Всередині яхта здається ще більшою ніж ззовні! Велика ширина і висота приміщень, а також вдалі рішення по компонуванню внутріннього простору роблять його легким і невагомим.

Інноваційне рішення Arcadia - скляний панорманий дах з інтегрованими сонячними панелями. Дивовижне поднання проникаючого сонячного світла і одночасно генерації экологічно чистої електроенергії!

В залежності від розміру яхт площа сонячних панелей становить 25-40 кв.метра, що виробляє 1,5 - 4 кіловата "зеленої" електроенергії. 

Екологічність - одна з головних складових філософії бренду  Arcadia Yachts.

Найновіші дизайнерські розробки цеї італійської верфі стосуються не лише надводної, але і підводної частини яхти. Покращена гідродинаміка корпуса  дозволяє споживати на 10-40 відсотків палива менше, ніж на яхтах аналогічного розміру. А це суттєве зниження експлуатаційних витрат і зменшення негативного впливу на оточуюче середовище!

Корпуси Arcadia виготовляються зі склопластику, в оформленні інтер`єрів використовуються цінні породи екзотичної деревини та філігранно оброблений натуральний камінь. 

Яхти Arcadia чутливі та зрозумілі в управлінні, так що часто і сам власник бере штурвал у свої руки, щоб отримати ще більше емоцій під час перебування на борту цього шедевру яхтобудівництва. 

Зараз верфь Arcadia - це 47 тис. кв. метрів виробничих майданчиків, де будують яхти розміром 18-35 метрів. Верфь розташована в Неаполі, одному з найгарніших міст Середземномор`я. Очевидно, що вражаючі морські пейзажі неополітнського заливу надихають дизайнерів на створенння прекрасних творінь!

На данный момент в лінійці верфі 5 моделей яхт: Sherpa 60, Sherpa 80XL, А85, А105 і А115. Флагманська яхта компанії - А115. Її довжина 35 метрів, розрахована на 12 гостей і 8 членів екіпажу.

Найменша - 18-метрова Sherpa 60. Розрахована на 4- 8 людей, проста в управлінні, часто капітан та власних - в одному лиці.

НАГРАДЫ Arcadia

 • World Yachts Trophies
  A85
  Winner 2010
  Yacht with interior and exterior design and innovative technologies
 • ADI - Industrial Design Association Nautical Design Award
  A85
  Winner 2011
  Best motoryacht interior design
 • Robb Report Magazine
  A85
  Winner 2012
  Best of the Best Motoryacht
 • Champion Jachtingu
  Sherpa 60
  Winner 2016
  Most promising premier Yacht
 • World Yachts Trophies
  A105
  Winner 2018
  Most innovative Yacht
 • The World Superyacht
  A105
  Winner 2019
  Best Motor Yacht
 • The World Superyacht
  A105
  Nominee 2020
  Best Motor Yacht
 

Arcadia A105

Довжина: 31,57 м Тип судна: Суперяхты

Arcadia A115

Довжина: 34,99 м Тип судна: Суперяхты

Arcadia A85

Довжина: 25,91 м Тип судна: Суперяхты

Arcadia Sherpa 60

Довжина: 18,28 м Тип судна: Суперяхты

Arcadia Sherpa 80XL

Довжина: 24,61 м Тип судна: Суперяхты

Підберемо лодку з урахуванням вашого бюджету

проверьте корректность номера

Менеджер зателефонує вам у рабочий час

Спасибо, скоро мы перезвоним