11
22
33

Aquador

Aquador

Aquador. Елегантність та практичність

Фінські моторні катери Aquador являються достовірним ствердженням прагнення до ідеалу в створенні елегантних, але практичних суден, з інноваційними високотехнологічними рішеннями та динамічними характеристиками.

Верфь Aquador була заснована фінським підприємцем Сакарі Маттіла у 1995 році, і ось уже більш ніж четверть віку являється відомим яхтобудівельним брендом, популярним не лише в  Скандинавії, але і у всьому світі. 

У 2009 році  на виставці London International Boat Show Aquador 28HT переміг у номінації "Кращий спорт-круізер року". 

Все модели Aquador - міцні, функціональні, швидкохідні і досить економічні, відповідаючі найвищим стандартам безпеки. У корпусів суден - конструкція типу "сендвіч", що дає більше надійності, тепло- і звукоізоляції. 

Невеликий розмір човнів змусив конструкторів верфі дуже ретельно підійти до кожного міліметру простору, і їм це вдалось: Aquador ергономічні, все розраховано до дрібниць, кожна деталь продумана і знаходиться на своєму місці. 

Зручне розташування штурвалу і навігаційних приборів, хороший обзор роблять управління човном простім та приємним заняттям. Комфортні крісла та дивани мають спеціальні водостійкі покриття, в каютах - якісна оббивка з використанням цінних порід дерева.  

Зараз компанія будує 5 моделей в трьох серіях: Daycruisers, Hardtop і Cabin довжиною від 7 до 11 метрів.

Найбільша - це 11-метрова каютна моторна яхта Aquador 35 AQ. У неї сучасний дизайн і цілий ряд вдалих рішень, котрі дозволяють забезпечити ще більше комфорту. У моделі простора рубка з кормовою стінкою, що відкривається, великий панорамний люк з електроприводом, зручна платформа для купання.

Під час недовгих виходів на борту може бути до 12 чоловік. Для круізів вихідного дня передбачені дві каюти, де можна розміститись компанії з чотирьох персон.

Daycruiser і Hardtop будують двох розмірів: 7,5 і 8,3 метра. Яхти цієї серії розраховані для коротких виходів, обладнані однією-двума каютами, санвузлом і камбузом.

Моделі Aquador обладнані стаціонарними двигунами потужністю 200-520 к.с., що дозволяють рухатись зі швидкістю 25 - 35 вузлів. 

Бренд Aquador є частиною фінскої компанії Bella Group.

НАГРАДЫ Aquador

 • 2016 Motor Boat
  Aquador 35ST
  FINALISTS 2016
  Sportscruisers up to 45ft
 • London international boat show
  Aquador 28HT
  Winner 2019
  Sport Cruiser of the Year
 

Aquador 250 HT

Довжина: 7.48 м Ширина: 2,56 м Тип судна: Моторные яхты

92 100 €
Купити катер Aquador 250 HT в Києві або замовити його в індивідуальній комплектації Ви можете зв'язавшись з нами по тел: 067 329 33 34 або e-mail: kater-club@ukr.net Ціна в базовій комплектації EXW

Aquador 300 HT

Довжина: 9,15 м Ширина: 3.1 м Тип судна: Моторные яхты

183 700 €
Купити катер Aquador 300 HT в Києві або замовити його в індивідуальній комплектації Ви можете зв'язавшись з нами по тел: 067 329 33 34 або e-mail: kater-club@ukr.net. Ціна в базовій комплектації EXW

Підберемо лодку з урахуванням вашого бюджету

проверьте корректность номера

Менеджер зателефонує вам у рабочий час

Спасибо, скоро мы перезвоним