Великобританія

Подорож по внутрішнім водам Великобританії

Мальовниче місто в графстві Оксфордшир в Південно-Східній Англії Хенлі-на-Темзі розташоване в ідеальній доступності до основних туристичних пам'яток Оксфорда і Віндзора. Місто славиться своїми щорічними регатами і музичними фестивалями. Хенлі-на-Темзі - ідеальна відправна точка для подорожі на яхті по найдовшій річці Англії. Темза з її багатою природою, численними королівськими резиденціями (Віндзорський замок і палац Хемптон-корт) - рай для любителів природи. Знамениті міста і мальовничі села на Темзі - Хенлі, Соннінг, Уоллінгфорд, Брей, Марлоу і Віндзор приваблюють туристів кулінарними шедеврами в затишних ресторанах.

Відкрийте для себе захоплюючі краєвиди і природні чудеса озера Лох-Ломонд і національного парку Лох-Ломонд і Троссахз в Шотландії. Національний парк Лох-Ломонд і Троссахз (Loch Lomond and The Trossachs) - четвертий за величиною національний парк Великобританії загальною площею 2000 кв.км. Парк об'єднує чотири райони: озеро Лох-Ломонд, вузькі полонини Троссакс, високогір'я Бредалбейн і один з найстаріших заповідних лісових парків Великобританії - Аргайл. Чисте повітря, глибоководні озера, водоспади, сувора краса дикої природи шотландського високогір'я і безліч архітектурних пам'яток щорічно привертають увагу мандрівників з усього світу. Саме тут представлені різноманітні водні види спорту і розваги для всієї родини: віндсерфінг, водні лижі, вітрильний спорт, веслування на каное, каякінг.

Лох-Ломонд - найбільше озеро в Шотландії і найбільше прісноводне водоймище Великобританії протяжністю 37 км. Лох-Ломонд з унікальною незайманою природою - фантастичне місце для спостереження і вивчення рідкісних видів птахів і ссавців, включаючи беркутів, червоних шпилів, видр і валлабі.

По заданным параметрам катеров не найдено