Швейцарія

Подорож по внутрішнім водам Швейцарії

Яхт-клуб «Оріяна» пропонує яхти в оренду в найбільшому озерному краї Швейцарії. Наша чартерна база розташована в невеликому середньовічному містечку Еставає-ле-Лак на південно-східному березі Невшательского озера. Еставає-ле-Лак – це не тільки відомий історичний куточок Швейцарії, але і сучасний центр водного спорту, а також ідеальна відправна точка для подорожі по Швейцарським озерам. У місті ви знайдете багато пам'яток архітектури і розваг: старовинна церква XII століття, Савойський замок, готична церква абатства, бруковані вулички, площа Мудон, що відкриває чудовий вид на Юрські гори, місцева кріпосна стіна і багато інших цікавих місць.

Невшательске озеро загальною площею 217,9 кв. км вважається найбільшим водоймищем Швейцарії, що розташоване всередині країни. Щорічно озеро приваблює мандрівників з усього світу своєю красою, заспокійливою атмосферою і красою давньої архітектури. Подорожуючи по Невшательскому озеру відвідайте місто Невшатель, унікальний заповідник зі збереженими первозданними ландшафтами Гранд-Каріси і містечко Івердон-ле-Бен - єдиний в Швейцарії термальний курорт, відомий своїми лікувальними джерелами. Невшатель - одне із найцікавіших місць західної Швейцарії, що розташоване в декількох годинах їзди від одноіменного міста. Невшатель уособлює ту саму маленьку Швейцарію, чий образ постає перед очима кожного із нас. Цінителі архітектури будуть зачаровані красою середньовічного центру міста і Невшательского замку, соборної церкви і Палацу образотворчих мистецтв. Озеро Невшатель - не тільки один із найкрасивіших природних заповідників Європи, а й справжній рай для любителів водних видів спорту. Саме тут користуються широкою популярністю регати, серфінг, вейкбординг, веслування на байдарках і каное, дайвінг та рибальство.

Одне з найкрасивий гірських озер Швейцарії - Більське озеро розташоване на висоті 429 м, в оточенні лісистих ланцюгів Юрських і Альпійських гір. З озера виступає мініатюрний шматочок суші - острів Святого Петра, який був сформований під час останнього льодовикового періоду. Тінисті лісові стежки, сонячні виноградні схили, чудові піщані пляжі вздовж берега, очеретяні сади і стародавні дуби вражають уяву мандрівників. У 1127 році на острові був побудований монастир, який пізніше використовувався в якості готелю. Саме тут знаменитий філософ Жан-Жак Руссо провів два місяці в 1765 році. Казковий острів Святого Петра з видом на Альпи і Юрські гори - улюблене місце шанувальників природи, а також тих, хто шукає спокій і усамітнення.

Муртенское озеро, назване на честь однойменного містечка Муртен, розташоване біля підніжжя Юрських гір на заході країни на території кантонів Під і Фрібур. Поряд з озерами Невшатель і Біль озеро Муртен утворює найбільший озерний край Швейцарії.

По заданным параметрам катеров не найдено