Майорка

Подорож на яхті по Майорці

Майорка, найбільший острів Балеарского архіпелагу, пропонує найкращі умови для відпочинку на яхті: кришталево чиста вода, сонячні пляжі, красиві бухти, марини з високорозвиненою інфраструктурою, приголомшливі природні парки, унікальна архітектура, а також смачні страви іспанської кухні. Нарівні зі своїми «сестринськими островами», - Ібіцею, Форментерой і Меноркою, Майорка - одне з найпопулярніших місць серед любителів яхтингу. Чисті води просто створені для купання і заняття водними видами спорту, такими як: підводне плавання, водні лижі, риболовля, вітрильний спорт, серфінг і дайвінг. На Майорці дуже розвинена водна інфраструктура, багаточисельні порти і причали розташовані поблизу острова (Ель-Ареналь, Мюель-де-ла-Лонха, Кан Пастілла), а також на північному узбережжі (Пуерто-Полленса).

Подорожуючи вздовж узбережжя Майорки на яхті, ви закохаєтесь в красу її природних пам'яток: соснові ліси, печери, зубчасті гори, зелені пагорби, оливкові гаї, чудові пляжі і бухти. Природа Балеарських островів збережена в своєму первозданному вигляді, майже 40% території знаходиться під охороною уряду.

Висота гір Сьєрра-де-Трамунтана на півночі острова досягають 1400 метрів над рівнем моря. За межами містечка Андрайч на заході острова знаходиться природний заповідник Са Драгонера, або острів Драконів, а на північному сході розташований мальовничий природний парк Альбуфера. Менш ніж за годину їзди від Майорки знаходиться єдиний змішаний заповідник суші і моря в Іспанії - Національний парк Архіпелаг Кабрера. Майорка має два гірські райони, кожен довжиною близько 70 км. Вони займають північно-західну (хребет Серра-де-Трамунтана) і східну частини острова. На північно-східному узбережжі острова розташовані затоки Пуерто-Полленса і Байа де Алькудія. На орендованій яхті ви зможете насолодитися чудовим краєвидом на Балеарські острови з моря, зайнятися дайвінгом і риболовлею в прибережній зоні і провести чудовий сімейний відпочинок на Майорці.

iMac

Довжина: 9,74 м Ширина: 3 м Тип судна: Катера

0 €
Ціна по запиту