Ирландія

Подорож по внутрішнім водам Ірландії

Яхт-клуб «Оріяна» запрошує в подорож по найдовшій річці Ірландії - Шеннон. Річка протяжністю 390 кілометрів, перетинає 11 графств Ірландії. Це найдовший некомерційний водний шлях в Європі. Від графства Лейтрім на півночі до селища Кіллало на півдні Шеннон пропонує один із самих захоплюючих круїзів у всій Європі. Тут є природні парки, старовинні абатства, давні кельтські монастирі, вікові печери і руїни древніх поселень. Чарівна природа національних парків і заповідних зон збереглася в своїй первозданній красі.

Вздовж течії річки розташовані численні великі і дрібні населені пункти. У гирлі знаходиться одноіменне містечко Шеннон - «наймолодше» і єдине місто Ірландії, що було засноване після Другої світової війни. Пропливаючи вздовж красивих сіл, не забудьте відвідати місцевий паб, спробувати кулінарні шедеври тутешньої кухні і порадувати себе пінтою відомого Guinness!

Подорож по річці Шеннон ви можете розпочати в одній із наших чартерних баз, що розташовані в Каррік-он-Шеннон або Банахер в графстві Оффалі. На відміну від багатьох інших водних шляхів, крейсерські води Шеннона - це озера і річки, а не канали. А оскільки течія річки досить спокійна, тут практично відсутні шлюзи. Під час подорожі на яхті по річці Шеннон ви в повній мірі зможете насолодитися зеленим ландшафтом Смарагдового острова і гостинністю місцевих жителів.

По заданным параметрам катеров не найдено