Голандія

Подорож по внутрішнім водам Голландії

Голландія - країна каналів і річок, скелястих бухт і архіпелагів з багатою морською спадщиною і традиціями. Прибережні міста, зовнішній вигляд яких практично не змінився з 18 століття, вітряки і тюльпанові плантації, сучасні марини, численні причали і затишні бухти в мальовничих селах і містах кожного року привертають шанувальників водного відпочинку. Яхтинг - це спосіб життя голландців, а високорозвинена інфраструктура водних шляхів і великий вибір маршрутів - тому підтвердження.

Яхт-клуб «Оріяна» запрошує вас відправитися в подорож на яхті по одній із найкрасивіших провінцій Голландії - Фрісландії, історія якої налічує більше двох тисячоліть. Наша чартерна база розташована в голландському центрі водного спорту - Снек. Ніде в світі ви не знайдете такого розмаїття ландшафтів і архітектури, культурної спадщини та можливостей для відпочинку в одному регіоні протяжністю всього 100 км. Провінція налічує одинадцять унікальних міст, найбільшим з яких є «європейська культурна столиця 2018 року» - Леуварден. Під час подорожі на яхті обов'язково відвідайте рибальське містечко на березі озера Айсселмір - Хінделопен і портове місто, що зберегло свою автентичність і традиції, - Харлінген.

Фрисландія - рай для любителів водного спорту, вона пропонує широкі можливості, як для початківців, так і для досвідчених шкіперів. Саме тут управління моторною яхтою довжиною до 15 метрів зі швидкістю до 20 км/год не вимагає від капітана наявності ліцензії, а знайти місце для швартування судна не складає ніяких труднощів.

По заданным параметрам катеров не найдено