Фінляндія

Подорож по внутрішнім водам Фінляндії

Невипадково Фінляндію називають «країною тисячі озер». Більше 200 тисяч чистих і мальовничих озер, багаті соснові ліси і прибережні скелі є невід'ємною частиною чарівної фінської природи.

Подорож на комфортабельній яхті внутрішніми водними шляхами Фінляндії – унікальна  можливість відпочити в оточенні прекрасної північної природи. Озеро Сайма - це справжній лабіринт з кришталево-чистих вод, зелених острівців, річок і заток. Через велику кількість відкритих водойм, що засіяні островами і пов'язані між собою складною системою проток, важко повірити, що озеро Сайма є найбільшим природним озером Фінляндії і четвертим за величиною в Європі. Це приголомшливо красиве місце для незабутнього сімейного відпочинку. Саме тут мешкає один із найрідкісніших підвидів тюленів на всій планеті - сайменська кільчаста нерпа. Національний парк Ліннансаарі - найпопулярніше місце для прогулянки на озері Сайма. Парк розташований у самому серці озерного краю, до його складу входить близько 130 островів загальною площею 4400 кв.км. Фінляндія має розвинену водну інфраструктуру, на території країни налічується понад 200 причалів для яхт, тому ви з легкістю зможете спланувати маршрут своєї водної подорожі.

Савонлінна - це маленька Венеція в Фінляндії. В регіоні велика чисельність культурних пам'яток: від всесвітньо відомого оперного фестивалю до висококласних концертних залів, музеїв і галерей. Унікальні бутики, затишні кафе і першокласні ресторани доповнюють неперевершену чарівність міста.

По заданным параметрам катеров не найдено